Doprava ZDARMA nad 1100,- Kč

Lonka kompresivní podkolenky Kooperan 1pár černá

Kód: 109186
Neohodnoceno
Značka: Lonka
185 Kč
Skladem
Varianta

Lonka kompresivní podkolenky se speciální konstrukcí a řetízkovou špicí s vyšším podílem bavlny s ionty stříbra proti zápachu a množení plísní. Podkolenky s rovnoměrně rozloženým masážním tlakem doporučujeme používat při sportu nebo všude tam, kde jsou nebo byla lýtka zatěžována, vhodné do gastronomie a zdravotnictví. Doporučujeme pro širší nohu a vyšší nárt.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lonka podkolenky kooperan 1pár černá

Našimi klienty doporučeno a vyzkoušeno pro širší nohu a vyšší nárt, perfektně přilnou a drží v místě pod kolenem.

Kompresivní podkolenky se speciální konstrukcí s vyšším podílem bavlny pro Vaše zdraví, řetízkovaná špice, antibakteriální ochrana materiálem silproX s ionty stříbra...Pozitivně působí na krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou zejména vhodné tam, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin. Vhodné pro celodenní nošení.

Nejen naším, ale i lékařským doporučením, je používání kompresních návleků, ponožek či podkolenek právě při sportu, aktivním pohybu i extrémním zatížením dolních končetin při výkonu pracovní činnosti ve stoje či sezení.

KOMPRESNÍ TŘÍDA 1 (tato kompresivní třída výrobků slouží preventivně, především jsou vhodné pro pacienty s pocitem těžkých nohou a počáteční žilní nedostatečnosti, která se projevuje pocitem únavy, tíhy a napjatými nohama). 

I. kompresní třída

Lehká komprese – 20mmHg, vhodná pro prevenci a konzervativní léčbu mírnějších forem křečových žil a počínající těhotenské varixy.

CO | bavlna 70%

EA | elastan 15%

PP | polypropylen 15%
 
Lonka pánské dámské bavlna - přírodní vlákno s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost podkolenky - lem je pod kolenem silproX® - speciálně vypředené polypropylenové vlákno s obsahem iontů stříbra, zabraňující vzniku zápachu a plísním řetízkovaná špice vysoká kvalita antibakteriální stříbrná vlákna antibakteriální kompresní běh každodenní použití zdravotnictví kuchař, číšník
 

Co je to vlastně komprese a jak nám může pomoci?

Komprese = strečování, zmenšení a zvýšení tlaku. To je princip kompresní terapie. Jde o jeden ze základních způsobů prevence, co bychom pro náš žilní systém mohli učinit.

Komprese patří k nestarším medicínským metodám, které používali již starověcí lékaři. Akorát materiál se samozřejmě s dobou vyvíjel od kůže, přes vlněné a bavlněné látky až po dnešní dnešní moderní materiál, jako jsou nylon, mikrovlákno a lycra.

Komprese napomáhá návratu krve z dolních končetin zpět k srdci. Tlakem na žilní systém dolních končetin, dochází k jeho stlačení, vyprazdňování a přesměrování krve do hlubokého žilního systému.

Ať už tedy máte křečové žíly či pociťujete řezání, pálení nebo velmi těžké a unavené nohy, můžeme vám nabídnout z naší velké nabídky kompresní ponožky, návleky a podkolenky značky VoXX. Výrobce této sportovní značky nabízí celou řadu těchto pomůcek pro prevenci, klade vždy velký důraz na použití kvalitních materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Jsou upřednostňovány moderní materiály.

Doplňkové parametry

Kategorie: PONOŽKY
CO | bavlna: 70 %
EA | elastan: 15 %
materiály: bavlna - přírodní vlákno s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost, silproX® - speciálně vypředené polypropylenové
Použití: běh, každodenní použití, zdravotnictví, kuchař, číšník
PP | polypropylen: 15 %
typy: pánské, dámské, podkolenky - lem je pod kolenem
výhody: řetízkovaná špice, vysoká kvalita, antibakteriální stříbrná vlákna, antibakteriální, kompresní
značky: Lonka
#sizes_table#hidden:

Se značkou Lonka získáte: - ponožky a podkolenky té nejvyšší kvality - klasické společenské nebo zdravotní ponožky a podkolenky - komfortní zpracování kvalitních materiálů jako jsou bavlna, bambus, modal - řetízkovanou špici, která zaručí pohodlí při každodenním nošení