Doprava ZDARMA nad 1100,- Kč

VoXX FLEX kompresní podkolenky Neon zelená

Kód: 111441 111446 111451 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: VoXX
246 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Kompresní podkolenky vysoké kvality VOXX Flex jsou kompresní podkolenky, které pomáhají stimulovat krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Nepříjemné křeče jsou nyní minulostí. Podkolenky s rovnoměrně rozloženým masážním tlakem doporučujeme používat při sportu nebo všude tam, kde jsou dolní končetiny příliš zatěžovány.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VoXX FLEX kompresní podkolenky Neon zelená 

 

Kompresní třída 1. je lehká komprese – 20mmHg, vhodná pro prevenci a konzervativní léčbu mírnějších forem křečových žil. Doporučujeme používat při extrémní zátěži sportem, dlouhém sezení nebo všude tam, kde jsou nebo byla lýtka  zatěžována, vhodné i pro budoucí maminky. 

Nejen naším, ale i lékařským doporučením, je používání kompresních návleků, ponožek či podkolenek právě při sportu, aktivním pohybu i extrémním zatížením dolních končetin při výkonu pracovní činnosti ve stoje či sezení. 

Kompresní třída 1
kompresivní podkolenky se speciální konstrukcí pro Vaše zdraví. Pozitivně působí na krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou zejména vhodné tam, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin. U zátěžového sportu, rychlá regenerace svalů, zvýšení průtoku krve, větší okysličení svalů. Vhodné pro dlouhodobé stání, nebo sezení v zaměstnání, dlouhodobé cestování v různých dopravních prostředcích. Prevence proti křečovým žilám - vhodné pro budoucí maminky a zejména vhodné pro použití ve zdravotnictví.

 

VoXX pánské dámské podkolenky - lem je pod kolenem froté úplet extra prodyšné vysoká kvalita kompresní teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)

PA | polyamid 80%
CO | bavlna 10%
EA | elastan 10%
TT | teplotní třída A
 

Co je to vlastně komprese a jak nám může pomoci?

Komprese = strečování, zmenšení a zvýšení tlaku. To je princip kompresní terapie. Jde o jeden ze základních způsobů prevence, co bychom pro náš žilní systém mohli učinit.

Komprese patří k nestarším medicínským metodám, které používali již starověcí lékaři. Akorát materiál se samozřejmě s dobou vyvíjel od kůže, přes vlněné a bavlněné látky až po dnešní dnešní moderní materiál, jako jsou nylon, mikrovlákno a lycra.

Komprese napomáhá návratu krve z dolních končetin zpět k srdci. Tlakem na žilní systém dolních končetin, dochází k jeho stlačení, vyprazdňování a přesměrování krve do hlubokého žilního systému.

Ať už tedy máte křečové žíly či pociťujete řezání, pálení nebo velmi těžké a unavené nohy, můžeme vám nabídnout z naší velké nabídky kompresní ponožky, návleky a podkolenky značky VoXX. Výrobce této sportovní značky nabízí celou řadu těchto pomůcek pro prevenci, klade vždy velký důraz na použití kvalitních materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Jsou upřednostňovány moderní materiály.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní podkolenky a ponožky
CO | bavlna: 10 %
EA | elastan: 10 %
tt: teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)
TT | teplotní třída: A
typy: pánské, dámské, podkolenky - lem je pod kolenem
výhody: froté úplet, extra prodyšné, vysoká kvalita, kompresní
značky: VoXX
PA | polyamid: 80 %
#sizes_table#hidden:

Značka VoXX a její přednosti:

Použití materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Jsou upřednostňovány moderní materiály jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna nebo Modal. Ponožky i podkolenky mají anatomické tvarování, které zaručuje vynikající přilnutí k noze, polstrované zóny zaručující dlouhodobé pohodlí při nošení. Sportovní ponožky na letní i zimní sportovní aktivity, maximálně prodyšné, s plochými švy.