Doprava ZDARMA nad 1100,- Kč

LAVANDIA Bylinná levandulová koupel BIO

Kód: 11082
Neohodnoceno
Značka: Lavandia
69 Kč
Skladem

Dopřejte si domácí levandulovou lázeň pro naprosté uvolnění vasí mysli, uvolnění napětí a stresu ... Skvělý typ na dárek pro každou dívku, slečnu, ženu, babičku.....

Detailní informace

Detailní popis produktu

LAVANDIA Bylinná levandulová koupel BIO

Dopřejte si účinnou a blahodárnou levandulovou lázeň. Levandule, vypěstovaná na naší ekologické farmě, je očištěná a nasušená do téhle nejen voňavé, ale hlavně uvolňující a uklidňující koupelové směsi pro Vaši chvilku radosti a pohody. 

100 % čistá a přírodní

Koupelový sáček, který jsme pro vás připravili z naší BIO levandule, zklidní vaši mysl a příjemně uvolní vaše tělo

Stačí si napustit horkou lázeň, vhodit do ní připravený koupelový sáček a začít relaxovat. Levandulová koupel (ideálně i s douškem Levandulína), se již postará o vše ostatní. Relaxační účinky levandulové koupele nastoupí po několika minutách. Ve vaně pak už můžete trávit čas dle vaší libosti (dopustit horkou vodu lze vždycky :)).

 

Šetrná k pokožce i k přírodě

Koupelový sáček je vyroben z z kukuřičného škrobu (biodegrabilního materiálu) a tak jej po skončení koupele můžete vhodit do kompostu nebo jej vysušit a pak ještě použít jako vonný pytlík ve skříni. Přebalová krabička je taktéž recyklovatelná.

Návod na přípravu koupele

 

 Sáček s koupelí vybalte z obalu a vložte do vany s horkou vodou o teplotě 38 °C až 45 °C. Nechejte louhovat 15 až 20 minut. Sáček můžete použít také jako mycí žínku. Pro zvýšení účinků koupele nepoužívejte žádné další mycí prostředky. Blahodárně působí na vaše tělo i mysl. Uvolňuje duševní i fyzické napětí. 

 Je již velké teplo na horkou lázeň? Nevadí. Připravte si odvar a ten následně nalijte do studené koupele. Nejen, že osvěžíte tělo, ale krásná vůně levandule osvěží vaši mysl. Nálev pro studenou koupel připravíte zalitím koupelového sáčku vodou o teplotě 95 °C v hrnci a objemu vody minimálně 3 litry, nechejte louhovat 10 až 15 minut. Následně nalejte do vaší studené lázně. 


Složení a další informace 

Složení: sušené květy Lavandula x intermedia grosso BIO

Zabaleno v recyklovatelné krabičce. Obsah: 30g.