Doprava ZDARMA nad 1100,- Kč

LAVANDIA Krkohřej - nahřívací polštářek

Kód: 11076
Neohodnoceno
Značka: Lavandia
305 Kč
Skladem

Díky svému speciálnímu podlouhlému tvaru a způsobu šití vnitřních komor je nahřívací polštářek Krkohřej vhodný zejména pro nahřívání ramen a krční páteře, lze však použít kdekoliv na těle, kde je to právě potřeba. Uleví při bolestivé menstruaci při přiložení v oblasti podbřišku nebo při nachlazení - doporučujeme prohřát hrudník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LAVANDIA Krkohřej - nahřívací polštářek

Síla teplých obkladů

Polštářek je vyplněn BIO lokální pšenicí a troškou sušené BIO levandule lékařské z našeho políčka, která po zahřátí vytvoří jemnou a velmi příjemnou vůni. Pšeničná výplň se přizpůsobí obkládanému povrchu a polštářek tak těsně přilne k tělu. Teplo uvolňující se z polštářku uleví od bolesti svalů a kloubů, zatímco vůně levandule uklidní mysl. 

Snadné používání 

Nejjednodušší a i nejefektivnější způsob nahřátí polštářku je v mikrovlnné troubě, lze nahřívat ale třeba i na topení. Krkohřej nemá snímatelný povlak, tudíž polštářek nelze prát v pračce. Doporučujeme omývat pouze povrchově, v případě znečištění dle našeho šetrného přírodního návodu. Aby si polštářek udržel své levandulové aroma, je u nás v dílně ihned po ušití zabalený do nepropustivého celofánového obalu.

Darujte voňavý dárek, který pomůže

Polštářek je dárkově zabalen v pevné krabičce, je tedy vhodný i jako milý dárek. Na narozeniny, na Vánoce nebo třeba jen tak, pro radost a úlevu. Krabička dále poslouží ke skladování polštářku.

Ručně ušitý v dílně ve Starovičkách

Nahřívací polštářky, stejně jako všechny ostatní šité produkty, šijí šikovné švadlenky ze Staroviček a okolí, přímo chráněné dílně. Při správné péči Vám proto polštářek může sloužit i několik let.  Aroma levandule zhruba po roce vyprchá, ale polštářek Vám bude sloužit i nadále.

Popis produktu a složení: 

Svrchní materiál: 100% recyklovaná látka (80% recyklovaná bavlna + 20% recyklovaná polyester)
Výplň: BIO pšenice, květ BIO levandule lékařské
Rozměr: 46 x 14 cm
Hmotnost: cca 800 g

Před prvním použitím, po vybalení z obalu, sterilovat v mikrovlnné troubě po dobu 1 minuty.

Objednávka obsahuje:
Hřejivý krční polštář o rozměrech 46 x 14 cm naplněný pšenicí a květem BIO levandule. Zabaleno v celofánovém obalu, vloženo do dárkové krabičky.